loading
login
Košík
message facebook menu eshop
slogan
Uživatel
Anonymní uživatel
Registrace
chci e-shop

Přihlášení/registrace

zavřít

Nové heslo bude zasláno na Váš e-mail

Zapomněli jste heslo?

Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Registrace

zavřít
Váš e-mail:
Heslo:
Heslo znovu:
querySouhlasím s všeobecnými podmínkami
Souhlasím se zasíláním novinek

Máte již účet? Přihlašte se.

Napište nám

zavřít
E-mail:

Člověk je bytost složitá jak konstrukcí tak emocemi, či tím co vyvádí v dobrém i špatném. Výběr motivů pokrývá celou škálu vlastností člověka, můžeme nahlédnou jak do jeho útrob, tak i do špatných nebo dobrých vlastností. Trička jsou určena k dennímu nošení, či k různým akcím a příležitostem, jako je např. návštěva hostince (tričko Střídmosť) nebo lékaře (Tričko ústrojí člověka).

close table of sizes
close

Tričko Orbis pictus - ústrojí člověka

op-cl-06.png
Lebka, porostlá vlasy, drží v sobě mozek. V obličeji vidíme čelo, po jehož stranách jsou spánky, dále oči, nos o dvou chřípích, líce, ústa a bradu.

Cena: 380 CZK

1 ksTabulka velikostí

ÚSTROJÍ ČLOVĚKA
Lebka, porostlá vlasy (1), drží v sobě mozek. V obličeji vidíme čelo (2), po jehož stranách jsou spánky (3), dále oči (4), nos (5) o dvou chřípích, líce (6), ústa (7) a bradu (8). Oko, v němž jest bělmo a zřítelnice, má obočí (9) a kryje se víčkem (10) na jehož kraji jsou řasy (11). Ústa zavřena jsou rtoma (12) a obsahují jazyk (13) s ponebím a dvěma čelistma (14), ve kterých sedí třicet dva zuby (15). Brada mužská bývá porostlá vousy (16). Po stranách hlavy stojí uši (17), které mají boltce (18). Na ruce je dlaň (19) o pěti prstech (20), z nichžto tyto mají tři články: ukazováček, prostřední srdečník a malík, palec (21) však toliko dva. Zavřená ruka zove se pěsť (22), polozavřená hrsť (23). Na noze je pata (24), nárt (25) a pět prstů. Každý prst končí nehtem (26). Uvnitř těla jsou kosti, z nichžto jest nejpřednější páteř a žebra, pak svaly a svazy, dále čivy, jimiž cítíme srdce, žíly a tepny, jimiž probíhá krev, potom plíce, jimiž dýcháme, a posléze ústrojí zažívací, jako jest žaludek, játra se žlučí, střeva atd.

Tričko Orbis pictus - člověk

Adam první člověk, stvořen jest šestého dne stvoření světa od Boha dle obrazu Božího z hroudy země, a pak Eva, první žena, utvořena jest ze žebra mužova.

1 ks

basket

380 CZK

Tričko Orbis pictus - střídmosť

Střídmosť ukládá míru v jídle a pití a drží žádosť na uzdě, a tak zpravuje vše...

1 ks

basket

380 CZK

Tričko Orbis pictus - tělo

Na těle lidském nejvýše jest hlava, jejíž přední čásť sluje obličej, zadní lebka.

1 ks

basket

380 CZK

Tričko Orbis pictus - trpělivosť

Trpělivosť snáší pohromy a křivdy s myslí pokornou co beránek jakožto otcovskou metlu božskou.

1 ks

basket

380 CZK

Tričko Orbis pictus - ústrojí člověka

Lebka, porostlá vlasy, drží v sobě mozek. V obličeji vidíme čelo, po jehož stranách jsou spánky, dále oči, nos o dvou chřípích, líce, ústa a bradu.

1 ks

basket

380 CZK

Tento web používá ke správné činnosti cookies. Rozumím
© 2020 Tchatcho | Powered by: Nette