loading
login
Košík
message facebook menu eshop
slogan
Uživatel
Anonymní uživatel
Registrace
chci e-shop

Přihlášení/registrace

zavřít

Nové heslo bude zasláno na Váš e-mail

Zapomněli jste heslo?

Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Registrace

zavřít
Váš e-mail:
Heslo:
Heslo znovu:
querySouhlasím s všeobecnými podmínkami
Souhlasím se zasíláním novinek

Máte již účet? Přihlašte se.

Napište nám

zavřít
E-mail:

Reklamace

Druhy reklamací a jejich řešení  

Poškozený potisk / nesprávná barva textilu / nesprávná velikost / vada textilu

  • potisk se liší od objednaného vzoru, nebo je špatně umístěn
  • textil je jiné barvy či velikosti než bylo objednáno
  • textil se začal párat či je jinak poškozen již z výroby

Kontaktujte na email info@tchatcho.cz. Obratem vás budeme informovat a postupu při uplatnění reklamace. Zabalte zboží dle pokynů níže na této stránce a odešlete k nám.

Tričko nebo textil mi „nesedí“

V internetovém obchodě je u každého zboží k dispozici odkaz na velikostní tabulky daného textilu. Vzhledem k tomu, že potisk je prováděn na zakázku pro konkrétního zákazníka, nelze zboží jednoduše vrátit nebo vyměnit. Při výběru velikosti buďte pečliví, změřte se a porovnejte vaše míry s tabulkou velikostí.

Vrácení zboží bez důvodu

Pokud textil nevykazuje vady a souhlasí s parametry v objednávce, nezaručujeme vrácení, protože je potisk prováděn přímo pro vás. 

Postup při uplatnění reklamace

Pokud jste si jistí vaší reklamaci, kontaktujte nás na telefonním čísle +420 603 823 644 nebo e-mailu info@tchatcho.cz. Pokud bude reklamace uznána a oznámíme vám vrácení zboží poštou, postupujte následovně:

  1. Zboží kvalitně zabalte, aby při jeho přepravě nedošlo k poškození
  2. Do zásilky vložte papír s Vaším jménem a číslem objednávky, nebo vytiskněte email, který jste obdrželi při objednávce.
  3. Balík zašlete doporučeně na naší adresu Milan Makovec, Petrov, V Kopci 159, PSČ 252 06, Česká republika. Potvrzenou doručenku z pošty prosím vyfoťte mobilem nebo naskenujte a zašlete nám ji společně s číslem Vaší objednávky emailem na info@tchatcho.cz
  4. Po převzetí zásilky zboží překontrolujeme a budeme postupovat dle předchozí telefonické či emailové dohody. Buď Vám vrátíme peníze nebo bude zboží znovu řádně vyrobeno.

Při vrácení peněz budeme požadovat číslo objednávky, číslo Vašeho bankovního účtu (případně IBAN, SWIFT kód). Následně Vám zašleme peníze zpět, a to do 14 pracovních dní.

Tento web používá ke správné činnosti cookies. Rozumím
© 2020 Tchatcho | Powered by: Nette